środa, 25 listopada 2015

Trafiona, zarażona....

Tak podejrzewam - grono dziewczyn  zainfekowanych pikomanią powiększa się...

W ostatni weekend pierwsze objawy infekcji zauważyłam u kilkunastu uczestniczek warsztatów, które prowadziłam w Szkole Patchworku.W sobotę i niedzielę spotkałam się z dziewczynami, które w większości pierwszy raz w życiu widziały stopkę do pikowania z wolnej ręki. Ale gdy tylko tę stopkę pooglądały i zasiadły do świetnych stebnówek Juki, zaczęło się :-)

Oto efekty - przypominam, ze pikowanie kontrastową nitką to prawdziwy hardcore ;-)W poniedziałek kolejna grupa projektowała wzory "na zadany temat". Ponieważ zbliżają się święta Bożego Narodzenia tematem były motywy gwiazdkowe.W poniedziałkowych zajęciach wzięły udział dwie quilterki, które podstawy pikowania poznawały dzień wcześniej. Jedna z prac została ukończona - i wiecie, co????

Oniemiałam!


Ta zielona ramka jest wypikowana wzorem pętelek z gwiazdkami tu i ówdzie - a można pomyśleć, że tkanina była drukowana. O białym tle wokół gwiazdki nie wspomnę - tak sobie, od niechcenia, Agnieszka piknęła i już!

 Będzie poducha albo serwetka. Na Święta w sam raz :-)

 Zdolne bestyjki,te kursantki :-))))

Teraz szybciutko muszę przygotować kanapki- niespodzianki na następny kurs. Za niecałe dwa tygodnie! Mało casu, kruca bomba ;-)


2 komentarze:

  1. Wiesiu, pikuję jak szalona, to znaczy, że też uległam, czyli trafiona i zarażona. Sprawia mi to niesamowitą frajdę, pomroczność jasną zostawiłam za sobą po powrocie z kursu.
    Dziękuję za zarażenie, uściski serdeczne przesyłam.:))

    OdpowiedzUsuń